geçmiş zaman blogu: anarschi

Share

eskiden böyle bir blogda yazan birisi vardı, kendisi ile hiç tanışmadım ama bana kattığı şeyler hakkında yazmak istedim. bilmiyorum belki bi gün okur yazımı…

2010’lu yıllar… blog yazarlığının arttığı o güzel anlar. yazılımın gelişmesiyle başta blogger ve wordpress olmak üzere çeşitli eklentilerin ve temaların yapıldığı zamanlar. karman çorman blogların yanı sıra tek tük böyle güzel şeylerle karşılaşmıştım, aklımda kalanları yazmak istedim.

anarschi nokta com

bu bloga ilk girdiğim zaman sade ve güzel tasarımı ile beni kendine çekmişti. bi yazısında demet sağıroğlu’nun ”arnavut kaldırımı” şarkısından bahsedip beni geçmişe götürmüştü. her şey çok düzenliydi, yazarı wordpress sistemine çok hakimdi ve tasarım yeteneği çok üstündü. öyle ki bloguna özel tema yapmıştı, hatta bi versiyonunu ücretsiz dağıtmıştı.

beni ilk blogger’lığa özendiren şey anarschi sitesiydi. çeşit çeşit siteler de açmıştım hatta, tabi dönemin şartları ve benim küçüklüğüm ile birleşince hiçbiri istediğim gibi olmadı. ama sonunda vasfi.net ile bir hayalimi gerçekleştiriyorum.

herşey için teşekkürler anarschi çocuk…

vasfi

aklıma geldikçe yazıyorum

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir