dergi uygulaması deneyimim

Share

internet önce gazeteciliği dijitale çevirdi, sonra dergileri. şu günlerde çok az derginin yazılı basımı yapılıyor çoğu dijital.

bildiğim kadarıyla dergi siteleri hariç toplu biçimde dijital dergi hizmeti veren operatör firmaları var (türkcell dergilik, vodafone dmags dergi, türk telekom e-dergi). uygulamaları inceleyip fiyatlarına ve dergilerine bakabilirsiniz.

ben bunlardan türkcell dergilik’i 1 yıl kullandım, ayda 20₺ gibi fiyata neredeyse tüm popüler mizah, tarih, kültür, moda, bilim, oyun dergileri okuyabiliyordum. düşünsenize ayda 1 dergi fiyatına yüzlerce dergi, mükemmel bi olay.

eksilerine gelirsek bazen aylık dergilerin geç eklendiği oluyordu, mesela ayın başı oldu şu dergiyi okuyayım durumu yok. hatta 2 ay geride olan dergilerde vardı. 1 haziran 2022’de paketlerde değişiklik oldu, üyeliğin yanı sıra bilindik dergiler için eksta ücret istiyordu heh işte o an uzaklaştık onunla.

üyeliğimi iptal etmiştim, şimdi eski sisteme dönmüşler sanırım. herşeye rağmen güzel hizmet telefondan, tabletten dergi okumak.

vasfi

aklıma geldikçe yazıyorum

You may also like...

3 Responses

  1. JD dedi ki:

    Telefondan dergi kitap okumak gerçekten güzel bir birşeylerle ilgilenmek hobi olarak iyi gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir